ایرلند

ایرلند

ایرلند
“تحصیل در ایرلند”

بسیاری از دانشگاه ها در ایرلند رتبه خوبی در سطح بین المللی دارند و تحصیل در ایرلند به عنوان یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین المللی بحساب می آید. انتخاب های متنوع از موسسات آموزش عالی با ترکیبی از شهر تاریخی، حومه شهر زیبا و فرهنگ منحصر به فرد ایرلند را می توان چندین نمونه از مزایای تحصیل در ایرلند برشمرد.

دانشگاه های ایرلند

در مراکزی شامل دانشگاه، کالج تخصصی (ارائه دوره در موضوع واحد)، و موسسات فنآوری امکان پذیر است. موسسه های فنآوری، طیف گسترده ای از برنامه های حرفه ای از جمله هتل داری، بهداشت و درمان، داروخانه ها، رسانه ها، منسوجات، بازاریابی و بسیاری دوره های دیگر را پوشش می دهند.

هفت دانشگاه دولتی ایرلند و یکی از 14 موسسه فن آوری در رنکیینگ جهانی QS جزو 650 دانشگاه برتر جهان در سال 2015/16 هستند.

ایرلند همچنین دارای هفت دانشکده در بخش خصوصی می باشد که کوچک ترین آنها دانشگاه هنر Burren College of Art تنها حدود 200 نفر دانشجو دارد و بزرگترین آنها مدرسه کسب و کار دوبلین Dublin Business School، دارای حدود 9000 دانشجو می باشد.

– دانشگاه ترینتی دوبلین Trinity College Dublin
– دانشگاه دوبلین – University College Dublin
– دانشگاه کورک – University College Cork
– دانشگاه ملی ایرلند، گالوی National University of Ireland, Galway
– دانشگاه دوبلین سیتی – Dublin City University

شهرهای دانشجویی ایرلند

دوبلین – Dublin
گالوی – Galway
کورک – Cork

هزینه تحصیل در ایرلند

برای دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس، شهریه بسته به موسسه و رشته تحصیلی متفاوت است. برای سال 2015/16، سازمان آموزش عالی در ایرلند برای دانشجویان در مقطع کارشناسی مبلغ 31.000 الی 50000 یورو برای پزشکی و رشته های مرتبط، 10.000 -الی 21600 یورو برای مهندسی، علوم پایه و فنآوری و 10.000 تا 16500 یورو برای کسب و کار و هنر و علوم انسانی تعیین کرده است

اشتراک گذاری این مطلب: