آشنایی با ما

شرکت .I.S.H اتریش، شرکتی خدماتی در خصوص ارائه خدماتی از نظیر:

• خدمات تحصیلی

• خدمات کسب و کار

• خدمات سرمایه گذاری

• خدمات ترجمه

• خدمات مسافرتی

• خدمات ارزی

ثبت شده در دادگاه امور تجاری وین به کد ثبتی 486836k و عضو رسمی اتاق بزرگانی اتریش می باشد.
ذینفعان شرکت فعالیت خود را برای ارائه خدمات متقاضیان کشور ایران از سال 1389 با همکاری افراد حقیقی ایرانی شروع کردند، همچنین در سال 1397 همکاری این شرکت با شخصیت حقوقی ایرانی، تحت عنوان شرکت سپهر دانش آکام آغاز گردید و این شرکت را به عنوان نماینده رسمی خود معرفی کرد.
هم اکنون شرکت .I.S.H اتریش به صورت مستقل شعبه رسمی خود را تحت عنوان ای اس ها به شماره ثبتی 3319 و به شناسه ملی 14008702115 (قابل استعلام در وبسایت رسمی ilenc.ir) در تاریخ 1398/07/24 در کشور جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسانده تا بتواند کلیه خدمات این شرکت را به متقاضیان و مشتریان خود با نظارت مستقیم ارائه نماید.
خدمات تحصیلی
ارائه خدمات تحصیلی، اعم از مشاوره در خصوص تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزشی و شرایط زندگی در کشور های خارجی، اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ انواع بورسیه های تحصیلی، برگزاری امتحانات و همایش های دانشگاه ها و مراکز آموزشی خارجی از جمله فعالیت ها و تخصص های اولیه شرکت .I.S.H می باشد که این فعالیت را در ابعاد گسترده ای (31 کشور جهان، طبق لیست موجود در وبسایت) به علاقه مندان ارائه می نماید.
خدمات کسب و کار
کلیه خدمات قابل ارائه شرکت در خصوص کسب و کار به داوطلبان، عبارت است از: مشاوره در خصوص شرایط اقتصادی، سیستم مالیاتی، بیمه و بازار کار کشور های خارجی، اخذ پذیرش کاری برای داوطلبان، ثبت شرکت برای متفاضیان در کشور های اروپایی.
خدمات سرمایه گذاری
شرکت .I.S.H، استفاده از خدماتی از جمله: انجام امور سرمایه گذاری جهت اقدام در خصوص اخذ اقامت، خرید ملک، خرید سهام شرکت های معتبر، مشارکت در پروژه های کاری و سرمایه گذاری (برای افراد حقیقی و حقوقی) را برای داوطلبان میسر نموده است.
خدمات ترجمه
کلیه متقاضیان می توانند در خصوص ترجمه رسمی اسناد و مدارک و متون غیر رسمی خود به زبان آلمانی و انگلیسی از خدمات شرکت .I.S.H استفاده نمایند.
خدمات مسافرتی
در حال حاضر نحوه اجرا و ارائه خدمات مسافرتی در کشور جمهوری اسلامی ایران، در حال بررسی می باشد.
خدمات ارزی
کلیه متقاضیان، می توانند از خدمات انتقال آنی ارز در 31 کشور جهان (طبق لیست موجود در وبسایت) و خدمات عادی انتقال ارز به هر کشور جهان از خدمات ارزی شرکت .I.S.H اتریش استفاده نمایند.

صحبت همکاران ما

در صورت نیاز می توانید خارج از وقت اداری با شماره همراه ما تماس حاصل فرمایید: 09308067981، E-Mail: info@ish-me.com